LISTOPADOWE KINO W SPÓDNICY: “ŚWIĘTA INACZEJ”

Data: 25.11.2022 Miejsce: Kino Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

W listopadowym Kinie w spódnicy zapraszamy wszystkie Panie na seans polskiej komedii w reżyserii Patricka Yoka (Rodzinka.pl, Listy do M. 4) – “Święta inaczej”

Ewa jest perfekcyjną panią domu. Do Świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę. Trafiona w serce z dużego kalibru, Ewa po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś naprawdę spontanicznego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane. Tropem zaginionej matki ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian, który w swoim liceum czuje się jakby urwał się z choinki i jego starsza siostra Emma, której związek właśnie eksplodował jak skład sylwestrowych fajerwerków. Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę, że Święta warto spędzić zupełnie inaczej, a może nawet całe życie…

Od godziny 19:15 wystawią się nasi Partnerzy, którzy zaprezentują swoją ofertę. Tradycyjnie też wśród Pań, które wezmą udział w konkursie rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy 25 listopada o godz. 20:10 do Kina Odra w Oławie przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 18 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę