Letnie Party

Data: 9 września 2018 Miejsce: Miasteczko, Oława Wstęp wolny

Opis

UWAGA! Centrum Sztuki w Oławie informuje, że z przyczyn od nas niezależnych, termin koncertu Dawida Kwiatkowskiego zostaje przeniesiony na dzień 9 września 2018r. (niedziela). Ze względu na zmianę terminu koncertu cała impreza Letnie Party 2018 zostaje przeniesiona na niedzielę 9 września. Program imprezy pozostaje bez zmian. Koncert Dawida Kwiatkowskiego odbędzie się 9 września o godz. 19.00 na oławskim “Miasteczku”. Zmiana daty jest dokonana na prośbę artysty. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy wszystkich w niedzielę na oławskie “Miasteczko”.

Już 8 września zapraszamy na najlepszą imprezę dla młodzieży na zakończenie lata – Letnie Party 2018!
W programie wydarzenia m. in. strefy tematyczne: art, festiwal kolorów, rozrywki, sportu i animacji. Na scenie wystąpi DJ WINYL, który zaprezentuje największe muzyczne hity odtwarzane z płyt winylowych oraz gwiazda wieczoru – Dawid Kwiatkowski, najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej rozpoznawalny młody artysta polskiej sceny muzycznej.
Ponadto: znakowanie rowerów oraz mnóstwo smakołyków – czyli super strefa gastronomiczna i o wiele, wiele więcej!
Zapamiętajcie!!!! Startujemy o 14:30.
Poza sceną, na terenach zielonych po amfiteatrze każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zajęciach jogi i pilatesu prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.
Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych (napinanie i rozluźnianie mięśni) mających na celu wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni. 
Zajęcia polecane są każdemu, kto chce czuć się zdrowo. Ćwiczenia wykonywane są powoli i dokładnie tak aby skupić się na każdej partii mięśni. Zajęcia z pilatesu poprowadzi Jola Antroszenko – instruktor fitness, pilates, a także doradca żywieniowy i masażystka. Od 5 lat prowadzi zajęcia pilates i zdrowy kręgosłup i od niedawna stretching dla biegaczy. Na co dzień znaleźć ją można w Centrum Relax oraz w Termach Jakuba.
Zajęcia z Jogi poprowadzi Ania Cyfka-Mikuła, której joga towarzyszy w życiu już od przeszło 10 lat. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu jogi w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu, a jej jogowa ścieżka to Ashtanga Joga. Na początek Letniego Party proponuje prostą sekwencję opartą o elementy ashtangi, która płynnie łączyć będzie ruch i oddech. Spróbujemy nawiązać kontakt z własnymi ciałami, poczuć je i rozruszać.
Zapraszamy na maty wszystkich, którzy chcą się porozciągać, zadbać o swój kręgosłup, a przede wszystkich złapać dawkę pozytywnej energii!
Przyjdź, zobacz, spróbuj, może to właśnie dla Ciebie?
Dla osób ciekawych nowych doświadczeń, proponujemy lekcję cheerleadingu. Poprowadzi ją Klaudia Kubacka z Cheerleaders Academy – jedynej akademii cheerleaderek w Polsce! Zajęcia łączą elementy tańca, gimnastyki oraz akrobacji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do cheerleadingu (m. in. pomponów). Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił już od godziny 15:00 na terenach zielonych Ośrodka Kultury. A jeśli ktoś odnajdzie w sobie pasję do cheerleadingu, będzie mógł szczegółowo sprawdzić ofertę zajęć Cheerleaders Academy na stoisku firmowym podczas trwania imprezy.
Pokazy sportowe zakończy pokaz aikido na skwerze na prawo od sceny, który poprowadzi Paweł Jóźwiak z Dolnośląskiej Akademii Aikido, uczący stylu KOBAYASHI.
O 16:30 zaczynamy Festiwal Kolorów. Holi Festival Poland – największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami zawita do Oławy właśnie podczas Letniego Party 2018. W specjalnie utworzonej kolorowej strefie nastąpi trzykrotny (16:30, 17:30, 18:30) wyrzut 14 kolorów proszków holi. Poczujmy wspólnie magię kolorów!
Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Proszki będzie można zakupić na miejscu lub nieodpłatnie pozyskać w konkursach.
Muzycznie Letnie Party 2018 rozkręci DJ Winyl, który poprowadzi imprezę tak, abyście nie mieli czasu na odpoczynek. Słuchaliście HIP-HOPU-u bądź techno na płytach winylowych? Jeśli nie, będzie okazja, bo DJ Winyl nieźle zakręci na Winyl Party!Impreza będzie bazować na dobrze dobranej muzyce odegranej w 100 % z płyt winylowych na profesjonalnych gramofonach, co daje szlachetny, mocny i niepowtarzalny dźwięk. 1000 winyli w różnych gatunkach muzycznych od reggae, popu, rocka, rock&rolla, etno do elektro i techno, w tym znane hity, remixy oraz ta mniej znana muzyka z dobrymi wibracjami.
O 19:00 wystąpi Dawid Kwiatkowski, który już jako nastolatek szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju.
Co jeszcze czeka Was podczas Letniego Party 2018? Dla osób zainteresowanych tym co dzieje się na zajęciach artystycznych w Centrum Sztuki otwieramy namiot kulturalny, tworząc Art strefę . Na stoisku będziecie mogli zapoznać się z ofertą kursów, sekcji, warsztatów, które organizujemy na przestrzeni całego roku; wziąć udział w pokazowych zajęciach chemicznych, które cieszą się dużą popularnością oraz w zajęciach z ceramiki (nowość w naszej ofercie!). Będzie można zobaczyć pokaz tworzenia naczyń na kole garncarskim oraz – w późniejszym terminie – dokonać wypału prac w nowym piecu w budynku Ośrodka Kultury. Około 14:30 przez godzinę przed naszym namiotem prowadzone będą również warsztaty gry na bębnach. Uwaga! Od października warsztaty bębnowe będą na stałe u nas prowadzone. Jeśli jeszcze macie wątpliwości, warto przyjść i spróbować . Ponadto dowiecie się jakie inne atrakcje czekają na Was jesienią w Centrum Sztuki w Oławie.. albo zwyczajnie odpoczniecie na naszych leżaczkach. Do tego konkursy i … ścianka “Zostaw swój ślad”. Będzie się działo!
Ponadto w strefie rozrywki stoisko z wirtualną rzeczywistością, w tym: Project Cars, gdzie zakładając na oczy gogle VR wcielamy się w kierowcę biorącego udział w wyścigach samochodowych, Introduction, gdzie użytkownik będzie oprowadzony po możliwościach wirtualnej rzeczywistości – świetna opcja dla osób, które z VR jeszcze nigdy wcześniej nie korzystały.
W godzinach od 15:00 do 16:30 na terenach zielonych za budynkiem Ośrodka Kultury funkcjonariusze oławskiej Policji znakować będą rowery. Jeśli wasz jednoślad jeszcze nie jest oznakowany, macie szansę zabezpieczyć się przed kradzieżą, oczywiście bezpłatnie.
Zapraszamy na najgorętsze pożegnanie lata 2018!
Letnie Party 2018 – 8 września – Oława/Miasteczko

Organizator:
Centrum Sztuki w Oławie
Współorganizacja:
Urząd Miejski w Oławie
Sponsor główny:
Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Oławie Sp. z o.o.
Sponsor:
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Oława Sp. z o.o., DS Smith Polska Sp. z o.o., Promes Sp. z o.o.
Firma wspierająca:
Autoliv Poland Sp. z o.o., EasyDent Dental Clinic, Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni w Oławie, The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Oława Sp. z o.o.
DS Smith Polska Sp. z o.o.
Promes Sp. z o.o.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
EasyDent Dental Clinic

Załącznik-nr-4_Regulamin-imprezy-masowej-Letnie-Party-2018
Załącznik nr 5_Regulamin terenu imprezy Letnie Party 2018