Letnie Kino Plenerowe

Data: 26, 27 lipca 2019 Miejsce: Oława, Teren Miasteczka Wstęp wolny

Opis

Już 26 i 27 lipca zapraszamy na oławskie miasteczko i Letnie Kino Plenerowe w ramach III Oławskiego Festiwalu Food Trucków!

W piątek 26 lipca po godz. 21:00 pokażemy obraz w reżyserii Patricka Hughesa “Bodyguard. Zawodowiec”, w którym Ryan Reynolds jako Michael Bryce wciela się w rolę najlepszego ochroniarza na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Ochroniarz zgadza się przetransportować z Manchesteru do Hagi zaprzysięgłego wroga – zabójcę na zlecenie (Samulel L. Jackson), który zgodził się zeznawać w procesie białoruskiego dyktatora-ludobójcy (Gary Oldman). Jeśli panowie nie dotrą na czas do siedziby Trybunału Sprawiedliwości, zbrodniarz wyjdzie na wolność. Jak nietrudno się domyślić, wspólna wyprawa przebiega w dosyć burzliwej atmosferze.

Z kolei w sobotę 27 lipca także po godz. 21:00 wyświetlimy film “Berek” autorstwa Jeffa Tomsica – inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami komedię o grupie znajomych, grających w jedną z najprostszych gier dla dzieci.

Grupka przyjaciół z dawnej szkoły organizuje grę w berka rozgrywaną na terenie całego kraju. Historia może i brzmi niedorzecznie, ale wydarzyła się naprawdę. Otóż grupa kumpli z podwórka, by nie stracić ze sobą kontaktu, jeden miesiąc w roku poświęca na odjazdową odmianę gry w berka. Wszystkie chwyty dozwolone. Nie ma znaczenia, czy jesteś na firmowym spotkaniu, porodzie syna czy na zakupach z rodziną, w każdej chwili ktoś może wyskoczyć z krzaków czy w przebraniu babci i klepnąć cię w ramię. Osoba, która zostanie berkiem, gdy miesiąc się skończy musi żyć w hańbie, z uczuciem przegranej, aż do następnej edycji.

Wstęp wolny!