LETNIA SCENA MUZYCZNA 2023

Data: do 05.04.2023 Miejsce: Oława Zapisy

Opis

Centrum Sztuki w Oławie we współpracy z Urzędem Miejskim w Oławie zaprasza do udziału w konkursie na organizację koncertów plenerowych “Letnia scena muzyczna”. Na Zespoły/Artystów czekają dwie nagrody: Nagroda Burmistrza Miasta Oława – 5500 zł brutto oraz Nagroda Publiczności – organizacja przez Centrum Sztuki w Oławie koncertu w sali Ośrodka Kultury wraz z jego rejestracją audio-video. Jest więc o co powalczyć!

Do udziału w konkursie zachęcamy zdolnych wokalistów i zespoły muzyczne z terenu województw dolnośląskiego i opolskiego. Zespoły/Artyści mogą zgłaszać swój udział poprzez przesłanie formularza do dnia 5 kwietnia 2023r.

Centrum Sztuki w Oławie zapewni podstawowy sprzęt nagłaśniający oraz podstawowe oświetlenie wraz z obsługą podczas realizacji poszczególnych koncertów.

Do dnia 14 kwietnia 2023r. na stronie kultura.olawa.pl i profilu FB Centrum Sztuki w Oławie opublikujemy kolejność występów poszczególnych wykonawców, którzy zaprezentują się szerszej publiczności podczas Oławskiej Majówki w dniu 30 kwietnia 2023 r. na scenie plenerowej na terenach zielonych za Ośrodkiem Kultury.

Do dnia 10 maja 2023r. nastąpi ogłoszenie maksymalnie pięciu Finalistów, którzy z pełnym programem koncertowym wystąpią w miesiącach letnich – tj. lipiec-sierpień na scenie letniej w Parku Miejskim obok PKP.
Po realizacji koncertów Jury Konkursowe wybierze spośród finalistów Zwycięzcę konkursu, któremu zostanie przyznana Nagroda Główna. Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Publiczności, której zwycięzca zostanie wybrany za pomocą głosowania, które odbędzie się w terminie 29 sierpnia – 3 września 2023 na profilu FB Centrum Sztuki w Oławie.

Ogłoszenie Zwycięzców Nagrody Głównej oraz Nagrody Publiczności konkursu nastąpi w dniu 15 września 2022 r.

Do pobrania: