Letnia Scena Muzyczna 2022

Data: 2022 Miejsce: Zapisy

Opis

Finaliści Letniej Sceny Muzycznej wyłonieni!

To ich posłuchamy na plenerowych letnich koncertach w Parku Miejskim!

Znamy już wykonawców-finalistów konkursu Letnia Scena Muzyczna, którzy ze swoim repertuarem wystąpią w miesiącach letnich w Parku Miejskim obok PKP i powalczą o Nagrodę Główną Burmistrza Miasta Oława oraz o Nagrodę Publiczności.

Wykonawcy zostali wyłonieni przez Komisję Konkursową podczas eliminacji odbywających się w trakcie Oławskiej Majówki. 1 maja na terenach zielonych Ośrodka Kultury zaprezentowało się siedem zespołów/wykonawców: WGWC, Alternative Rockers, Duns, Takt, Halina Niciecka, Vocal Vandals oraz Fabryka Gruzu. Do dalszego etapu zakwalifikowali się:

1. WGWC

2. Takt

3. Halina Niciecka

4. Fabryka Gruzu

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w konkursie, a wyłonionym do dalszego etapu finalistom życzymy powodzenia podczas wystąpień na żywo. Przypominamy, że koncerty będą realizowane na scenie w Parku Miejskim przy PKP

Po ich realizacji Jury Konkursowe wybierze spośród finalistów Zwycięzcę konkursu, któremu zostanie przyznana Nagroda Główna w wysokości 5 tys złotych (brutto)! Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Publiczności, którą jest organizacja przez Centrum Sztuki w Oławie koncertu w sali Ośrodka Kultury wraz z jego rejestracją audio-video. Nagroda Publiczności zostanie przyznana za pomocą głosowania na wybranego finalistę w formie SMS w terminie od dnia pierwszego koncertu do 31 sierpnia br. Ogłoszenie Zwycięzców Nagrody Głównej oraz Nagrody Publiczności konkursu nastąpi w dniu 6 września 2022 r.

Szczegółowe informacje, w tym terminy koncertów opublikujemy wkrótce.

Do zobaczenia na scenie letniej w Parku Miejskim!

 

 

Letnia scena muzyczna!

Prezentujemy kolejność występów wykonawców biorących udział w eliminacjach do II edycji konkursu Letnia Scena Muzyczna w dniu 1 maja w godz. 13:00-16:00 na terenach zielonych Ośrodka Kultury:

Centrum Sztuki w Oławie we współpracy z Urzędem Miejskim w Oławie po raz drugi ogłaszają konkurs na organizację plenerowych koncertów “Letnia scena muzyczna”. Tym razem, oprócz Nagrody Burmistrza Miasta Oława, przyznana zostanie także Nagroda Publiczności. Jest więc o co powalczyć!
Do udziału w konkursie zachęcamy zdolnych wokalistów i zespoły muzyczne z terenu województw dolnośląskiego i opolskiego. Konkurs startuje 1 marca. Zespoły/Artyści mogą zgłaszać swój udział poprzez przesłanie formularza do dnia 13 kwietnia. Do dnia 19 kwietnia na stronie kultura.olawa.pl i profilu FB Centrum Sztuki w Oławie opublikujemy kolejność występów poszczególnych wykonawców, którzy zaprezentują się szerszej publiczności 1 maja na na scenie plenerowej na terenach zielonych za Ośrodkiem Kultury. Do dnia 10 maja nastąpi ogłoszenie maksymalnie pięciu Finalistów, którzy z pełnym programem koncertowym wystąpią w miesiącach letnich – tj. lipiec-sierpień na scenie letniej w Parku Miejskim obok PKP.
Po realizacji koncertów Jury Konkursowe wybierze spośród finalistów Zwycięzcę konkursu, któremu zostanie przyznana Nagroda Główna. A jest nią nagroda finansowa w wysokości 5 tys złotych (brutto)! Na tym jednak nie koniec atrakcji! Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Publiczności, którą jest  organizacja przez Centrum Sztuki w Oławie koncertu w sali Ośrodka Kultury wraz z jego rejestracją audio-video. Nagroda Publiczności zostanie przyznana za pomocą głosowania na wybranego finalistę w formie SMS w terminie od dnia pierwszego koncertu do 31 sierpnia br.
Ogłoszenie Zwycięzców Nagrody Głównej oraz Nagrody Publiczności konkursu nastąpi w dniu 6 września 2022 r.
Szczegółowy Regulamin i Formularz zgłoszenia znajdziecie na: www.kultura.olawa.pl.
Zachęcamy do udziału!

Regulamin_LSM2022

Formularz_LSM