KWIETNIOWE KINO W SPÓDNICY – “SKOŁOWANI”

Data: 14.04.2023 Miejsce: Kino Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na cykl Kino w spódnicy, w którym tym razem wyświetlimy film „Skołowani” – polską wersję historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. Pełną uroku, romantyczną opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii.

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

W roli Maksa i Julii zobaczymy Michała Czerneckiego i Agnieszkę Grochowską. W pozostałych rolach występują m.in.: Marianna Zydek, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Gabriela Muskała, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis i Mikołaj Grabowski.

Poza seansem filmowym w holu Kina Odra od godziny 19:00 wystawią się nasi Partnerzy prezentując swoje wyroby.

Zapraszamy do Kina Odra 14 kwietnia 2023r. od godziny 19:00 (seans rozpocznie się o godzinie 20:00), bilety w cenie 18 zł dostępne w kasie kina oraz na kultura.olawa.pl

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę