Kwietniowe Kino Malucha

Data: 28 kwietnia 2019 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej części “Basi”, w kwietniowym Kinie Malucha pokażemy w Kinie Odra dalszą część przygód ulubienicy najmłodszych. Nowe odcinki o perypetiach rezolutnej pięciolatki to: „Basia i telewizor”, „Basia i pieniądze”, „Basia i taniec” oraz „Basia i gotowanie”.

Tytułowa Basia to bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! Basia jako bohaterka dla najmłodszych widzów uczy jak z codzienności zrobić wielką przygodę przy nieustannym zachwycie nad najmniejszymi rzeczami.

Nasze drogie maluszki zapraszamy 28 kwietnia, w niedzielny poranek o godz. 11:00 do Kina Odra na Kino Malucha. Bilety dla dziecka – 10 zł, dla opiekuna – 12 zł. A po seansie w holu kina krótki program animacyjny.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę