Król – koncert

Data: 20 września 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

WAŻNE! Z uwagi na obowiązujące przepisy sanitarne związane z COVID-19 i ograniczenie wypełnienia widowni do 50%, koncert KRÓLA z trasą NIEUMIARKOWANIA

odbędzie się w OWE ODRA w Oławie 20 września o godz. 18:00. Uprzejmie prosimy uczestników wydarzenia o kontakt w celu wymiany biletów i wyboru miejsca na sali.

Kontakt w sprawie: bilety@kultura.olawa.pl lub pod nr tel. 71 735 15 70 w godz. 12.00-20.30.

Informujemy, że wszystkie bilety zakupione na koncert tracą ważność i nie uprawniają do wejścia na wydarzenie w dniu 20 września br. Ich wymiana jest konieczna.

20 września zapraszamy do OWE ODRA na koncer Króla, który zaprezentuje publiczności swoją płytę ,,Nieumiarkowania”. Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” oraz “Przez Sen”. Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” Król został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród, m.in. Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka. Za ostatnią płytę ,,Nieumiarkowania”, którą promować będzie w Oławie, artysta otrzymał prestiżową nagrodę Paszporty POLITYKI. Uzasadnienie: “za dar zamykania osobistych emocji w piosenkach o atrakcyjnej, zwięzłej i melodyjnej formie. Za wyobraźnię, wierność autorskiej wizji i umiejętność przekonania do niej słuchaczy”. Wyjątkowy koncert KRÓLA odbędzie się 20 września o godz. 18.00 w OWE ODRA w Oławie. Bilety w cenie 50 zł dostępne online na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę