Koncert zespołu The Cox

Data: 4 luty 2022 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wejściówki do odebrania w kasie

Opis

Alternatywnie, rockowo i oławsko, czyli koncert zespołu The Cox

Fanów alternatywnej muzyki rockowej zapraszamy 4 lutego o godz. 19:00 do Ośrodka Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) na koncert zespołu The Cox.

Zespół jako projekt muzyczny powstał w 2008 roku. Pierwsze dźwięki zostały wyemitowane w salce prób w oławskim Ośrodku Kultury. Po wielu mutacjach składu oraz wielu eksperymentach w gatunkach muzycznych zespół od sierpnia 2012 roku określa się jako grupa wykonująca muzykę rock z domieszką zimnej fali. W 2014 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna zespołu pt. “Ogrody”, a w roku ubiegłym autorski teledysk do piosenki”Dezintegracja”. Trzyosobowa kapela w składzie: Alicja Domańska (gitara basowa), Jacek Domański (wokal, gitara), Mateusz Jakimów (instrumenty perkusyjne) zagra muzykę nawiązującą do lat ‘80. i ’90. łącząc ją z obecnymi trendami. Gorąco polecamy miłośnikom szeroko pojętego alternatywnego rocka.

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które od 24 stycznia będą dystrybuowane w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Przy odbiorze wejściowek osoby zaszczepione prosimy o wypełnienie Oświadczenia. W przypadku wolnych miejsc w dniu koncertu będzie możliwość odbioru wolnych wejściówek w Ośrodku Kultury na godzinę przed koncertem.

Do pobrania:

Oświadczenie uczestnika wydarzenia w CS