KONCERT TRE VOCI

Data: 12.03.2023 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na koncert tenorów nowej generacji: Voytka Soko, Mikołaja Adamczaka i Miłosza Gałaj. Tenorzy przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).

Wykonawcom w tej muzycznej podróży towarzyszyć będą muzycy instrumentaliści z zespołu TRE VOCI BAND: Dawid Kostka – gitara elektryczna/akustyczna, Michał Baranowski – piano/synth, Wojtek Judkowiak – gitara basowa, Kuba Martuzalski – perkusja/synth/loops. Ten 4 osobowy zespół instrumentalny, dzięki kumulacji talentu, nowoczesnej technologii i brawurze artystycznej potrafi zabrzmieć jak najlepsza orkiestra symfoniczna, dzielnie akompaniując mocnym głosom tenorów Styl jaki w trakcie 5 lat istnienia zespołu wypracowali sobie tenorzy i za który pokochała ich cała Polska to crossover, dlatego brzmienie klasyczne zostało wzbogacone o siłę rockowych gitar, stadionowe uderzenie bębnów, bassowy groove i efekty specjalne płynące z synthezatorów.

Zapraszamy 12 marca 2023r. o godzinie 18:00 do OWE Odra w Oławie przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 110 zł dostępne w kasie OWE Odra oraz online na kultura.olawa.pl

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę