KONCERT RAZ, DWA, TRZY… (NOWY TERMIN!!!)

Data: 22.04.2023 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z zespołem Raz, Dwa, Trzy 22 kwietnia 2023r. o godzinie 19:00 w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3.

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 obchodzili 30 lecie swojego istnienia.

Pojawiają się ze swoją muzyką: na wielkich festiwalach, imprezach plenerowych, w salach koncertowych domów kultury, teatrów i filharmonii, w klubach muzycznych i obiektach sakralnych

Skład zespołu:

Adam Nowak – gitara, śpiew

Grzegorz Szwałek – pianino el., akordeon

Jacek Olejarz – perkusja

Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna

Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas

gość na stałe : Tadek Kulas – trąbka

Zapraszamy 22 kwietnia o godzinie 19:00 do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 100 zł (ulgowy) i 120zł (normalny) dostępne w kasie OWE Odra i na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę