Koncert HipHop Element WGWC

Data: 27 marca 2020 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wstęp wolny

Opis

UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY!

O SZCZEGÓŁACH DOT. NOWYCH TERMINÓW WYDARZEŃ BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO.

 

 

Element oraz WGWC z przyjemnością zapraszają na wspólny koncert hip-hopowy, który odbędzie się 27 marca o godz. 19:00 w Ośrodku Kultury w Oławie. Na scenie towarzyszyć im będzie Dj Cumz oraz gościnnie Gwoździu. Czeka was dobra rodzima nawijka! Wstęp wolny. Do zobaczenia pod sceną!

ELEMENT to dwóch raperów: Bartek i Tomek, którzy mają na swoim koncie płytę „Podziemie” wydaną w ubiegłym roku. Nagrywają “po staremu”, bazując głównie na oldschoolowych bitach, chociaż zdarzają im się muzyczne wariacje. Aktualnie pracują nad nowym krążkiem, podczas koncertu usłyszycie więc niektóre kawałki po raz pierwszy!

WGWC, czyli ARO i KBU, dwóch młodych raperów z ekipy 10 pięter działających już od kilku lat w oławskim rap podziemiu. Pod koniec ubiegłego roku ukazał się ich wspólny album “O każdej porze roku”, będący mieszanką ciekawych tracków z bujającymi koncertowymi bangerami. Chłopaki nie spoczywają na laurach i już tworzą nowe wersy.

Oba składy konsekwentnie kreują swój styl, łącząc elementy rapowej klasyki oraz nowocześniejszych brzmień. Tematyka utworów jest dość przekrojowa: od imprezowych kawałków wprost stworzonych do wspólnej zabawy pod sceną, po nostalgiczne ‘storytellingi’, jak również refleksyjne (wręcz moralizatorskie) utwory.

Element i WGWC po raz pierwszy szerszej publiczności zaprezentowali się pół roku temu, podczas Letniego Party 2019. Teraz spotykamy się z nimi ponownie, tym razem w bardziej kameralnej atmosferze.

Chłopaki zagrają najbardziej znane i lubiane utwory z wcześniejszych projektów. Dodatkowo będziecie mogli usłyszeć przedpremierowo wybrane utwory z nadchodzących albumów obu składów oraz wyjątkowe kompilacje Element/WGWC z udziałem gości, m.in. Gwoździa.

Zapraszamy serdecznie na koncert oławskich rapowo-oldschoolowych ekip.

Jedno z ważniejszych wydarzeń w Twoim mieście.

Nie może Cię zabraknąć na tym koncercie!

Wjazd za free.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.