KONCERT FINALISTÓW LETNIEJ SCENY MUZYCZNEJ 2022 – FABRYKA GRUZU

Data: 07.08.2022 Miejsce: Park Miejski przy PKP Wstęp wolny

Opis

Koncert kolejnego laureata Letniej Sceny Muzycznej – zespołu Fabryka Gruzu odbędzie się w Parku Miejskim obok dworca PKP 7 sierpnia o godzinie 19:00.

Fabryka gruzu to wrocławski zespół grający muzykę hardrockową. Ich twórczość inspirowana jest latami 80., 90., a także obecną rzeczywistością. W połączeniu z tekstami w języku polskim tworzy się mieszanka – “rockowy gruz”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Idea koncertów jest prosta – ma być bez ogródek i z potężną energią.

Po realizacji wszystkich koncertów Jury Konkursowe wybierze spośród Finalistów Zwycięzcę konkursu, któremu zostanie przyznana Nagroda Główna. A jest nią nagroda finansowa w wysokości 5 tys złotych (brutto)! Na tym jednak nie koniec atrakcji! Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Publiczności, którą jest organizacja przez Centrum Sztuki w Oławie koncertu w sali Ośrodka Kultury wraz z jego rejestracją audio-video. Nagroda Publiczności zostanie przyznana za pomocą głosowania na wybranego finalistę w formie SMS w terminie od dnia pierwszego koncertu do 31 sierpnia br.