Koncert Baletowy Studia Tańca PIRUET

Data: 13.06 11:30 | 14.06 18:00 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Sprzedaż tylko w kasie

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na Koncert Baletowy Studia Tańca PIRUET, który odbędzie się w OWE Odra (filia nr 1 CS) 13 czerwca o godz. 11:30 i 14 czerwca o godz. 18:00. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą w sprzedaży w kasie OWE Odra od 7 czerwca od godz. 12:30.

Bedzie to występ szczególny, pierwszy na scenie na żywo po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią.

Studio Tańca PIRUET jest już w Oławie 12 rok i od samego początku istnienia prezentuje swoje osiągnięcia – pokazy, spektakle, koncerty, bajki baletowe – na scenie w Oławie.

Czerwiec to zakończenie roku, a więc tradycyjnie już Koncert Baletowy to pokaz całorocznej pracy wszystkich uczennic Studia Tańca PIRUET. Gościnnie wystąpią również tancerze Teatru Tańca AnKa, którzy regularnie współpracują ze Studiem Tańca PIRUET przy realizacji spektakli baletowych.

Wszystkie dziewczynki zaprezentują się w tańcach z repertuaru baletu klasycznego np. „Jeziora Łabędziego”, „Giselle”, „Paquity” oraz w układach do muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Gabriel Faure, Ludwig Minkus, Piotr Czajkowski czy Ludomir Różycki.

Zobaczą też Państwo układy w technice tańca współczesnego oraz tańca jazzowego, a wszystko to w pięknej oprawie scenograficznej i wspaniałych kostiumach.

Koncert Baletowy prowadzić będzie Marcin Klarman, Marika Klarman oraz Maciej Gisman, a choreografie do spektaklu przygotowali pedagodzy i instruktorzy Studia Tańca PIRUET – Anna Staszewska, Kamila Bryzek-Kowalska, Natalia Szpineta, Marta Hichel, Malwina Maksim, Andrzej Malinowski oraz Siergiej Oberemok.