KINO W SPÓDNICY : Wszyscy moi mężczyźni

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Kino w spódnicy to interesujący seans filmowy dla żeńskiej widowni, przed którym w holu bądź na sali kinowej, organizatorzy zapewniają specjalne atrakcje. Już 16 października możesz zabrać koleżankę, mamę, córkę lub synową na seans Kina w spódnicy w kinie ODRA i spędzić czas w wyjątkowy sposób.

Każda atrakcja tego wieczoru jest przygotowywana z myślą o Was, Drogie Panie. Zapewniamy nie tylko seans, ale również nowinki ze świata mody, zdrowotne, kosmetyczne i nie tylko… nie zabraknie upominków. To jest czas dla Was dziewczyny, zadbajcie o chwilę dla siebie. Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, Sala Zabaw FIGLORAJ zapewni im opiekę z animacjami na czas trwania seansu. Za 2,5 godzinną opiekę zapłacicie w Figloraju tylko 16 zł., pod warunkiem, że okażecie bilet do kina ODRA.

Jako pierwszy film w nowym, kobiecym cyklu zaprezentujemy komedię romantyczną „Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli głównej. Pełna humoru i wzruszeń opowieść o singielce, dla której trójkąt miłosny to zdecydowanie za mało!

Gwarantujemy dobrą zabawę, miłe towarzystwo i pozytywną energię niezwykle pożądaną jesienną porą. Seanse Kina w spódnicy będziemy organizować co miesiąc w wybrany poniedziałek.

Do zobaczenia na pierwszym seansie KINA W SPÓDNICY w poniedziałek 16 października
o godz. 18.00

Cena biletów na seans: tylko 12 zł.

Partnerem seansów Kino w spódnicy jest firma Avon.

Patronat medialny – Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.