KINO W SPÓDNICY – UWIERZ W MIKOŁAJA

Data: 10.11.2023 Miejsce: Kino Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza wszystkie Panie 10 listopada 2023r. o godzinie 18:00 do Kina Odra w Oławie na cykl – Kino w spódnicy, w którym tym razem wyświetlimy komedię – “Uwierz w Mikołaja”, która jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska, a za kamerą stanęła reżyserka Anna Wieczur. Któż lepiej zapanuje nad bożonarodzeniowym chaosem niż kobiety? Dlatego nie dziwi, że to właśnie one stoją za sterami nowej świątecznej produkcji.

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

Na godzinę przed seansem zapraszamy do holu kina, gdzie zaprezentują się nasi Partnerzy oraz odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Bilety w cenie 19 zł dla posiadaczy Oławskiej Karty Mieszkańca oraz 20 zł do nabycia w kasie OWE Odra w Oławie oraz na kultura.olawa.pl

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę