Kino w spódnicy

Data: 28.01.2022 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Kontynuacja hitowej komedii premierowo w styczniowym Kinie w spódnicy!

Piątkowy wieczór 28 stycznia w kinie Odra należy do Pań. Zapraszamy na pierwsze w tym roku filmowe spotkanie w ramach cyklu Kino w spódnicy. Tym razem proponujemy polską komedię „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, kontynuację komediowego hitu z gwiazdorską obsadą. W filmie występują: Alicja Bachleda Curuś, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Karolina Bruchnicka, Mikołaj Roznerski. 

Mikołaj Roznerski, odtwórca roli Tomasza: „Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki”.

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? 

W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka. 

Spędzenia w kinie wieczoru przy tak lekkiej rozrywce to idealna okazja, że spotkać się z przyjaciółką lub wyrwać z domu z mamą lub siostrą. Tym bardziej, że tradycyjnie nasi Partnerzy, a wśród nich m.in. Avon, Oriflame, Monat, Mary Kay, Szklarnia Bistro Chocolat zadbali o niespodzianki i miłe spędzenie czasu tuż przed seansem. W dniu pokazu filmowego poinformujemy o najnowszym konkursie oraz nagrodach do wygrania. Warto ten wieczór spędzić z Centrum Sztuki w Oławie w Kinie Odra.

Bilety dla Pań w promocyjnej cenie 16 zł już dostępne w kasie Kina Odra i online na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę