Kabaret Paranienormalni – Z humorem czeba żyć

Data: 25 stycznia 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Kabaret Paranienormalni – Z humorem czeba żyć

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.
PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Na Kabaret Paranienormalni z programem “Z humorem czeba żyć” zapraszamy 25 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 do OWE Odra ul. Młyńska 3 (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie). Bilety w cenie 60 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Organizator wydarzenia: Agencja Awangarda Event&Marketing

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę