Kabaret Moralnego Niepokoju

Data: 25 września 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

UWAGA! 

Z uwagi na obowiązujące przepisy sanitarne związane z COVID-19 i ograniczenie wypełnienia widowni do 50%, występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w dniu 25 września br. w OWE ODRA w Oławie odbędzie się dwukrotnie (konieczność podziału widowni na 2 pokazy), tj. o godz. 17.00 i 19.15.

Uprzejmie prosimy uczestników wydarzenia o kontakt w celu wymiany biletów i wyboru godziny występu oraz miejsca na sali.

Kontakt w sprawie: bilety@kultura.olawa.pl lub pod nr tel. 71 735 15 70 w godz. 12.00-20.30 ( z wyłączeniem terminów 24.08.2020 i 31.08.2020, kiedy kasa jest nieczynna).

Informujemy, że bilety zakupione na termin 8 maja tracą ważność i nie uprawniają do wejścia na wydarzenia w dniu 25 września br. Ich wymiana jest konieczna.

Kabaret Moralnego Niepokoju, Agencja Artystyczna ART oraz Centrum Sztuki w Oławie zapraszają na premierowy program „TEGO JESZCZE NIE GRALI”, który odbędzie się 25 września 2020 r. w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Bilety w cenie 90 zł dostępne na: biletynakabarety.pl, biletyna.pl. oraz na kultura.olawa.pl.

Organizator wydarzenia – Agencja Artystyczna ART.

“Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu “Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam – największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu po którym Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo…

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę