Jak świętujesz, gdy nie pracujesz – konkurs fotograficzny

Data: 1-3 Maja 2021 Miejsce: Online

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza do wzięcia udziału w facebookowym konkursie fotograficznym “Jak świętujesz, gdy nie pracujesz”.

Zdjęcie konkursowe powinno przedstawiać walory związane z kreatywnym wypoczynkiem i rekreacją, rodziną i przyjaciółmi, przyrodą, troską o środowisko.

Tym samym zachęcamy Was do spędzenia czasu w malowniczych okolicznościach majowej przyrody. Jeśli macie plany na ciekawe spędzenie tegorocznej Majówki, pochwalcie się zdjęciem! Może to być portret, autoportret, może przedstawiać osoby, elementy natury, architekturę – według uznania autora.

Uwaga! Zdjęcia konkursowe nie powinny zawierać wizerunku substancji i zachowań uznawanych za szkodliwe społecznie (alkohol, używki, zachowania ekstremalne i niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzkiego).

Zdjęcie należy zamieścić w komentarzu do postu, który ukaże się na Fanpage’u Centrum Sztuki w Oławie 1 maja 2021 r. o godz. 10:00. Autora najlepszego zdjęcia uhonorujemy nagrodą w postaci Karty Podarunkowej Centrum Sztuki w Oławie o wartości 200 złotych! O zwycięstwie w konkursie zadecyduje największa liczba polubień (lajków) pod zdjęciem.

Konkurs trwa w terminie od 1 maja od godz. 10:00 do 3 maja do godz. 19:00.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wtorek 4 maja do godziny 15:00 na profilu FB Centrum Sztuki w Oławie.
Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Regulamin konkursu.

Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że akceptuje warunki Regulaminu.