Hanna Banaszak

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu wybitnej Artystki, której nikomu nie trzeba przedstawiać ani reklamować; Artystki, która już od lat 70 swoim anielskim głosem rozpieszcza uszy wielu pokoleń Polaków.
Niekwestionowana Diva, o której sam Aleksander Bardini powiedział: “… chcę zostać przy mojej rzetelnej, głębokiej wdzięczności za to, co ona robi. Za co? Na przykład za wspaniałą polszczyznę, która tak bardzo przeszkadza niektórym ludziom w tym, by być współczesnym człowiekiem. Jej nie przeszkadza! Jest to królowa rubata, przy czym nigdy to nie wykracza poza granice dobrego smaku. Jestem jej wdzięczny za mój zachwyt nad tym, co bym nazwał gospodarką wdziękiem , a także za niebywały smak i takt w stosowaniu ozdobników muzycznych, które sama wymyśla i które stają się nie ozdobnikami samymi w sobie, tylko trwałą częścią muzycznej propozycji…” [fragment wypowiedzi podczas recitalu w Łańcucie].
Hanna Banaszak uraczy nas tym razem swoimi jazzowymi i rozrywkowymi interpretacjami najpiękniejszych kolęd i pastorałek polskich.
Na scenie towarzyszyć jej będą muzycy:
Jacek Szwaj – piano
Zbigniew Wrombel – bas
Krzysztof Przybyłowicz – perkusja
Andrzej Mazurek – instrumenty perkusyjne

 

banaszak_plakat_b1

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.