Grudniowe Kino Seniora

Data: 4 grudnia 2018 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Robert Redford skradnie wam serca!

W ramach Kina Seniora w grudniu zapraszamy do Kina Odra na historię najbardziej czarującego złodzieja na świecie, który nawet rabując banki, nigdy nie zapominał o byciu prawdziwym gentlemanem.

Film “Gentleman z rewolwerem” zainspirowany jest życiem Forresta Tuckera, seryjnego złodzieja, który swoją kryminalną karierę zaczynał w wieku 15 lat, z więzienia uciekał 30 razy, a dobiegając osiemdziesiątki, dalej seryjnie ale i z zabójczym urokiem, rabował banki. Jego życie było bardzo uporządkowane. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób okradał banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później… W roli głównej występuje Robert Redford, który po wspaniałej, trwającej ponad sześćdziesiąt lat karierze żegna się z widzami w wielkim stylu, zapewniając im niezapomniane emocje.

Kino Seniora: “Gentleman z rewolwerem” z ostatnią rolą w karierze Roberta Redforda w Kinie Odra 4 grudnia o godz. 14:00. Bilety – 10 zł.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę