Gołębski, Maszyński, Wełyczko play Depeche Mode w plenerze!

Data: 19.09.2021 Miejsce: Tereny zielone za Ośrodkiem Kultury / MOMO Chillout Bar Wstęp wolny

Opis

Jeden z najlepszych na świecie coverbandów Depeche Mode na żywo w Oławie! Gołębski, Maszyński, Wełyczko ponownie zagrają muzykę kultowej kapeli!

Sympatyków muzyki Depeche Mode czeka nie lada gratka. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią trio GMW, czyli Paweł Gołębski, Waldemar Maszyński i Marcin Wełyczko, wracają do koncertowania. Pierwszy powakacyjny koncert odbędzie się w Oławie, gdzie zaczęła się cała historia. Przypomnijmy. W marcu 2020 trzech przyjaciół chciało zorganizować koncert z repertuarem DM z albumu „Violator”. Powodem miała być 30. rocznica wydania albumu przez brytyjskich muzyków. Wybuch pandemii pokrzyżował im jednak plany, ale rozpoczął niesamowitą historię. W ciągu kilku miesięcy, muzycy zamknięci w domu, nagrali własną wersję całego albumu i do każdego utworu stworzyli domowe teledyski. W pewnym momencie do tworzenia klipów dołączyli fani Depeche Mode z Oławy. Teledyski i muzyka spodobały się tysiącom polskich fanów. Wysoki poziom ich interpretacji sprawił, że zagrali kilka koncertów, lecz pandemia i choroba jednego z muzyków przerwały koncertowanie. Teraz wracają! I zagrają koncert w plenerze, 19 września o godz. 18:00 na terenach zielonych Ośrodka Kultury, obok Momo Chillout Bar. Wstęp wolny!
Muzycy z Wrocławia i Oławy zdobywają też serca fanów Depeche Mode za granicą. Dziennikarze niemieckiego magazynu i portalu Orkus uznali GMW za jeden z najlepszych cover bandów na świecie. „One caress” w ich interpretacji znajdzie się na światowej kompilacji zawierającej najciekawsze wykonania piosenek DM. Szczegóły zespół zdradzi już wkrótce. Tymczasem spotkajmy się wszyscy na „czarnej mszy” z legendarnymi piosenkami i nim oryginalny band wróci do koncertowania pośpiewajmy z GMW. Ich interpretacje znajdziecie na YT na profilu Golebski.Maszynski.Welyczko oraz fanpejdżu na FB.