FANTAZJANA. Niekończąca się historia – spektakl dla dzieci

Data: 2-8 maja 2021 Miejsce: Online

Opis

Centrum Sztuki w Oławie i Agencją PRYM ART zapraszają na spektakl online „Fantazjana – Niekończąca się historia”. Premiera 2 maja o godz. 14:00. Przedstawienie udostępniamy za pośrednictwem Facebooka Centrum Sztuki w Oławie na 7 dni – do soboty 8 maja – w formie prywatnego linku, który przekieruje na YouTube Agencji Artystycznej PRYM ART.

Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada…Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji. Czy Bastian poradzi sobie z zadaniami, które na niego czekają? Czy uda mu się uratować świat fantazji? Tego dowie się każdy, kto wraz z Bastianem wyruszy w podróż jeszcze niezbadanej, ogromnej Fantazjany.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy, efekty multimedialne czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.