Ekstremalny wyścig w Oława Express

Data: 7 września 2019 Miejsce: Bilety online

Opis

W tym roku podczas kolejnej edycji Letniego Party 2019 w dniu 7 września po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się pierwsza edycja gry terenowej Oława Express, ktora ma charakter nie tylko rozrywkowy, ale również charytatywny.

Formuła gry terenowej znana jest głównie z telewizyjnego popularnego programu “Azja Express” i późniejszego “Ameryka Express”. Jednak pierwsza gra typu City Express w naszych okolicach realizowana była z sukcesem już trzykrotnie w Strzelinie przez Stowarzyszenie Gramy o życie. W każdej z edycji uczestnicy musieli w jak najkrótszym czasie dotrzeć do różnych punktów na terenie Strzelina i okolic, gdzie byli zobligowani wykonać zarówno zadania fizyczne, jak i umysłowe.

Organizatorami oławskiej edycji są: Centrum Sztuki w Oławie oraz Express City i Stowarzyszenie Gramy o życie. Medialny Patronat honorowy obejmie Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie.

Ważną, godną zapamiętania informacją jest, że oławska gra terenowa połączona jest ze zbiórką charytatywną na rzecz oławskiego Przytuliska “Podaj Łapę”. Najważniejszą częścią zabawy jest dotarcie do wyznaczonych punkt na terenie  Oławy w jak najkrótszym czasie. W każdym punkcie na uczestników czekają do wykonania zadania, które będą wymagać od nich nie tylko sprytu i sprawności, ale przede wszystkim współpracy. Dla osób zainteresowanych udziałem w Oława Express – rekrutacja par rozpoczyna się właśnie teraz!

W zabawie mogą brać udział pary, których członkowie ukończyli 16 lat, dobrane samodzielnie bądź przez organizatorów. Pary mogą być mieszane (kobieta- mężczyzna) bądź składające się z graczy tej samej płci. Zapraszamy wszystkich: młodzież, dorosłych, przedstawicieli władz, lokalnych firm, instytucji i organizacji do udziału w zabawie.

Możecie się zgłaszać telefonicznie pod numerem: 660-875-927, mailowo: expresscity2019@gmail.com lub na Facebooku Express City.

Termin zapisu par chętnych do uczestnictwa w Oława Express upływa dnia 20 sierpnia 2019.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zaakceptowanie regulaminu imprezy dostępnych na stronie https://www.facebook.com/Expresscity2019/ oraz wniesienie opłaty w wysokości 15 zł od pary na konto 92 9588 0004 0000 6044 2000 0270 (opłata jest przeznaczona m.in. na koszty ubezpieczenia uczestników gry).

Zapraszamy do I edycji Oława Express – charytatywnej gry terenowej, w której uczestnicy muszą zmierzyć się z presją czasu, specjalnymi zadaniami, konkurencją i niekiedy samym sobą! Zabawa dopiero się zaczyna…