Dzień Matki

Data: 24 maja 2018 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Wstęp wolny

Opis

Już w czwartek 24 maja 2018 r. o godz. 18:00 Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann oraz Centrum Sztuki w Oławie zapraszają na koncert z okazji Dnia Matki – w wykonaniu zespołu “Wędrowne Gitary”, który zaprezentuje Największe Przeboje dawnych “Czerwonych Gitar” oraz “Trzech Koron”. Koncert odbędzie się w filii nr 1 Centrum Sztuki w Oławie – Ośrodku Współpracy Europejskiej Odra przy ul.Młyńskiej 3.

“Wędrowne Gitary” to jedyna grupa istniejąca w Polsce, która stawia sobie za cel popularyzację utworów z repertuaru legendy polskiego big-beat’u – grupy “Czerwone Gitary”. Założeniem artystycznym założyciela i lidera Grupy, Mirosława Suligi od początku jej istnienia było i jest zarówno “ocalenie od zapomnienia” i popularyzacja brzmienia dawnych “Czerwonych Gitar” oraz “Trzech Koron”, jak również poszerzanie repertuaru o własne kompozycje inspirowane twórczością Seweryna Krajewskiego oraz Krzysztofa Klenczona.

Bogaty repertuar, oryginalne interpretacje utworów „dawnych Czerwonych Gitar” i “Trzech Koron” oraz własne kompozycje utrzymane w tej stylistyce to gwarancja niezwykle dynamicznych koncertów, które od przeszło 15 lat dostarczają publiczności wspaniałej zabawy oraz wielu muzycznych wrażeń i niezapomnianych artystycznych wzruszeń.
Bezpłatne wejściówki dostępne w punktach:

kasa OWE ODRA,

Urząd Miejski (Plac Zamkowy 15),

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna (Rynek-Ratusz),

Redakcje:

Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskie,

Portalu Oława24,

Oławskiego Serwisu Informacyjnego.

Uwaga! Wstęp na koncert tylko dla Mam. Panów oraz dzieci prosimy o uszanowanie dedykacji i umożliwienie uczestnictwa w koncercie jak największej ilości Mam.

Zapraszamy