Dumka na tysiąc serc

Data: 03.04.2022 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Wszystkich kochających sztukę i pragnących pomóc osobom potrzebującym z Ukrainy zapraszamy na piękny, niosący nadzieję  koncert dla Ukrainy.

Niezależnie od wartości materialnych koncert niesie ze sobą piękny przekaz kulturowy pokazując bogactwo kultury obu Narodów i pozwala „powitać” Gości zza naszej wschodniej granicy. Urok i melancholia ukraińskich Dumek oraz pieśni klasycznych porusza każdego słuchacza łączącego się wszystkimi zmysłami z Narodem Ukraińskim. Dodatkowym walorem tego koncertu jest słowo wiążące, które pięknie wprowadza w nastrój i wymowę istoty samego koncertu oraz prezentowanych utworów. Wplecione fragmenty poezji i prozy autorów polskich,  ukraińskich oraz cytaty światowych autorytetów propagujących pokój na świecie budują niepowtarzalną dramaturgię i atmosferę tego wydarzenia!

Wstęp na koncert to bilet/cegiełka w kwocie minimum 30 zł (każda większa kwota mile widziana), dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na pomoc Ukrainie. Przed koncertem wolontariusze z ekipy HELP będą zbierać datki, dlatego prosimy o przygotowanie konkretnych kwot, które będą wkładane do puszek. Zapraszamy na koncert i z góry dziękujemy za pomoc.

Organizator: Centrum Sztuki w Oławie.

Partnerzy: Urząd Miejski w Oławie oraz Heroiczna Ekipa Lokalnej Pomocy ( HELP)

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.