Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę

Data: 18.09.2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

UWAGA! ZMIANA TERMINU

Centrum Sztuki w Oławie informuje, że ze względu na stan epidemii i ograniczenia w działalności instytucji kultury, termin spektaklu Dobry Wieczór Kawalerski, czyli na drugą nóżkę” ulega zmianie. Nowa data to 18 września br.,  godz. 17:00 i 20:00. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt pod nr tel. 71/735 15 75 wew. 12, adres e-mail: bilety@kultura.olawa.pl.

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich.

Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen.
„Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert
Obsada: (dwie obsady aktorskie): Marcin Rogacewicz, Piotr Nowak, Michał Piela, Waldemar Błaszczyk, Piotr Miazga.

 

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 (filia nr 1 CS) 8 maja 2021 roku o godz. 17:00 i 20:00. Ważne: liczba miejsc ograniczona. Bilety normalne w cenie 99 zł i ulgowe w cenie 89 zł dostępne online na kultura.olawa.pl oraz w kasie OWE Odra.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę