Dni Koguta 2018

Data: 23 i 24 czerwca 2018 Miejsce: Miasteczko, Oława Wstęp wolny

Opis

Zapraszamy na Dni Koguta 2018

Już wkrótce najważniejsza impreza plenerowa Oławy – DNI KOGUTA. Tradycyjnie Świętu Miasta w dniach 23 i 24 czerwca (15.00-21.00) towarzyszyć będzie zwiedzanie wieży ratuszowej oraz Izby Muzealnej Ziemi Oławskiej. Dni Koguta są także świetną okazją do wysłuchania na żywo występów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo 24 czerwca odbędzie się Zlot Pojazdów Zabytkowych, który poprowadzi Patryk Mikiciuk wraz z Pawłem Gołębskim.

Startujemy w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00. Poza sceną wiele atrakcji, animacje i konkursy dla najmłodszych, na scenie – około godz. 17:00 blok muzyczny dla dzieci, czyli koncert STWORA GŁODOMORA. Następnie o godz. 18:30 z repertuarem popowym, soulowym i R&B wystąpi dla nas KATARZYNA CEREKWICKA, a o godz. 20:00 – wrocławska grupa CHILLOVE, czerpiąca inspiracje z elektroniki, synthpopu, elementów jazzu i popu. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Natalia Kukulska, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bogatym dorobku artystycznym, która na ostatniej płycie łączy pop z dubstepem, a Jej występ planowany jest na godz. 21:00.

W niedzielę 24 czerwca rozpoczynamy od godz. 12:30 Międzynarodowym Zlotem Pojazdów Zabytkowych. Corocznie podczas zlotu organizowane są liczne konkursy, w których udział biorą nie tylko pasjonaci zabytkowej motoryzacji, ale również osoby odwiedzające w tym dniu naszą imprezę. Przypominamy, że tegoroczną atrakcją zlotu będzie loteria, z atrakcyjnymi nagrodami, a dochód z loterii przeznaczony będzie na wsparcie potrzebujących z terenu naszego powiatu. O godz. 19:00 powitamy na scenie GRZEGORZA HYŻY, wokalistę o doskonałym poczuciu rytmu i niepokojąco hipnotyzującym wokalu, którego piosenka „O, Pani!” niespełna dwa tygodnie temu zwyciężyła w konkursie na “Radiowy Przebój Roku” Polsat SuperHit Festiwal 2018.

Dni Koguta 2018 zakończymy występem gwiazdy wieczoru – charyzmatycznej ANNY WYSZKONI, która ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt, i której widowiskowy koncert rozpocznie się ok. 21:00. Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!

Organizatorzy: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miejski w Oławie

Współorganizator (partner wydarzenia): Studio Reklamy Wena, Zabytkowe.com.pl

Sponsorzy główni: Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Oławie Sp. z o.o.

Sponsorzy: Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Oława Sp. z o.o., Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., Bank Spółdzielczy w Oławie, Mobile Climate Control Sp. z o.o., Essity Operations Poland Sp. z o.o., Promes Sp. z o.o.

Firmy wspierające: Autoliv Poland Sp. z o.o., Biblioteka “Koronka”, Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni w Oławie, Auto Matunin Sp. z o.o., Auto Najem

Patron medialny: Radio Eska

Partnerzy medialni: Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie, Oławska Telewizja Kablowa, Oława24, Oławski Serwis Informacyjny

Regulamin imprezy masowej

Regulamin terenu imprezy masowej

Regulamin VII Zlotu