Ding-dong! To już święta!

Data: 13 grudnia 2018 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wstęp wolny

Opis

Już 13 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na świąteczny koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży z artystycznych warsztatów piosenki Kamili Bakalarczyk-Kruk, działających przy Centrum Sztuki w Oławie.

Od tego roku szkolnego przy Centrum Sztuki w Oławie ruszyły warsztaty wokalne prowadzone przez Kamilę Bakalarczyk-Kruk. Na zajęciach dzieci, młodzież i dorośli poznają podstawy emisji głosu, czerpią radość ze śpiewu i przygotowują programy artystyczne. Pierwszym z nich jest koncert świąteczny, który odbędzie się 13 grudnia. Na scenie pojawi się rozśpiewana grupa około 30 osób, która swoim występem chce także wspomóc potrzebujących.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć nastrój Bożego Narodzenia. Dla przybyłych gości przygotowanych zostało parę niespodzianek. Oprócz wspólnego śpiewania kolęd, pierniczków na powitanie, będzie można zabrać ze sobą do domu jedyne w swoim rodzaju ozdoby świąteczne. Dobrowolny datek do puszki zasili konto chorej koleżanki – Izy Kawałko. Zapraszamy świątecznie!

Koncert świąteczny: Ding-dong! To już święta!, 13.12 godz. 18:00, sala widowiskowa Ośrodka Kultury, filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie. Wstęp wolny!