BARTEK DERYŁO

Data: 27.06.2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Ruszamy ze sprzedażą biletów na koncerty realizowane w ramach tegorocznego Święta Miasta – Dni Koguta 2021!

Koncert BARTKA DERYŁO odbędzie się w niedzielę 27 czerwca o godz. 19:00 w sali widowiskowej w OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie, ul. Młyńska 3). Bilety w cenie 15 zł dostępne od 1 czerwca w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkie koncerty będzie można oglądać na żywo na telebimach zlokalizowanych w specjalnych strefach na terenie miasta. Szczegóły niebawem na www.kultura.olawa.pl i na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie.

BARTEK DERYŁO – wokalista, autor tekstów i kompozytor. Jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia.

W 2019 roku dotarł do półfinałowego odcinka LIVE, X edycji programu The Voice Of Poland. Zdobył tam serca publiczności i trenerów, na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek zaprosił Bartka na swój koncert, we wrocławskim klubie A2.

Bartek nie spoczął na laurach i już w 2020 roku wydał kolejne dwa single zapowiadające debiutancki album: „Deszcz” oraz „Kompas”, w którym gościnnie usłyszeć możemy Kamila Bednarka.

Ze względu na pandemię, artysta zmuszony był odwołać trasę koncertową, poza jednym koncertem we Wrocławskim Starym Klasztorze, który odniósł niespodziewany sukces i wyprzedał się w całości!!

Pod koniec zeszłego roku Bartek przyjął zaproszenie od Alicji Szemplińskiej do jej koncertu online „Kolęda dla nieobecnych”, podczas którego wspólnie z Gabi Drzewiecką, Marcinem Sójką, Zuzą Jabłońską, Krystianem Ochmanem i wieloma innymi artystami zbierali środki na leczenie Laury Paczuły z SMA typ 2.

Artysta w 2021 przygotowuje się do letniej, plenerowej trasy koncertowej, a w niedalekiej przyszłości ukaże się kolejny singiel promujący nadchodzący, debiutancki album.

Koncerty Bartka, to przepełnione energią, świeżym brzmieniem i inteligentną narracją show. Utwory z gatunku pop, z gitarowym, rockowym brzmieniem pobudzają do czynnego uczestniczenia w wydarzeniu, a teksty i linie melodyczne na długo pozostają w pamięci.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę