Bajka baletowa „O tym jak Twardowski duszę diabłu zaprzedał”

Data: 18 listopada Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Bajka baletowa „O tym jak Twardowski duszę diabłu zaprzedał”

Któż z nas nie słyszał o Panie Twardowskim, który podpisując cyrograf sprzedał swoją duszę diabłu? Twardowski jest nie tylko bohaterem wielu podań, legend i utworów literackich. Jest też inspiracją do bajki baletowej „O tym jak Twardowski duszę diabłu zaprzedał” w wykonaniu najzdolniejszych uczniów Studia Tańca PIRUET działającego przy Centrum Sztuki w Oławie oraz tancerzy Teatru Tańca AnKa.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 18 listopada o godz. 9:30 i 11:00 w OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie, ul. Młyńska 3). Bilety w cenie 12 zł są już dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Piękna oprawa sceniczna, barwne kostiumy, ciekawe choreografie, wspaniała muzyka oraz narrator, który pomaga zrozumieć i wprowadzić widzów w tajemniczy świat tańca – to niewątpliwe atuty spektaklu. A bajka baletowa na motywach polskiej baśni oraz baletu pt. „Pan Twardowski” zaczyna się tak…… Dawno temu w Krakowie mieszkał wraz z żoną alchemik Twardowski… na ciąg dalszy zapraszamy do OWE Odra!

Reżyseria i choreografia – Anna Staszewska
Przygotowanie –Anna Staszewska, Kamila Bryzek-Kowalska
Narrator – Marcin Klarman
Występują:
uczniowie Studia Tańca PIRUET
tancerze Teatru AnKa oraz

Czas trwania – ok. 60 minut

Proponowany wiek widzów – 6-12 lat

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę