Anita Lipnicka Intymnie

Data: 2 lutego 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na jubileuszowy koncert Anita Lipnicka Intymnie. 25 lat na scenie, który odbędzie się 2 lutego 2020 r. o godz. 19:00 w OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie). Bilety normalne w cenie 75 zł i ulgowe w cenie 60 zł dostępne są w kasie OWE Odra oraz online na kultura.olawa.pl.

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

“Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie…

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę