ANIA DĄBROWSKA

Data: 27.06.2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Ruszamy ze sprzedażą biletów na koncerty realizowane w ramach tegorocznego Święta Miasta – Dni Koguta 2021!

Koncert ANI DĄBROWSKIEJ odbędzie się w niedzielę 27 czerwca o godz. 21:00 w sali widowiskowej w OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie, ul. Młyńska 3). Bilety w cenie 35 zł dostępne od 1 czerwca w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkie koncerty będzie można oglądać na żywo na telebimach zlokalizowanych w specjalnych strefach na terenie miasta. Szczegóły niebawem na www.kultura.olawa.pl i na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie.

ANIA DĄBROWSKA – Pierwsza Dama Polskiego Popu. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Jest laureatką 9 Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.

Zadebiutowała w 2004 r. albumem “Samotność po zmierzchu”, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Kolejne wydawnictwo “Kilka historii na ten sam temat” z 2006 r. było jej pierwszym albumem nawiązującym do tradycji polskiej muzyki lat 60., co kontynuowała na kolejnych płytach: “W spodniach czy w sukience?” (2008) oraz “Ania Movie” (2010), zawierającej covery piosenek z filmów i seriali. W październiku 2012 r. ukazał się piąty z kolei album studyjny wokalistki “Bawię się świetnie”, który od razu pokrył się platyną. Wydana w 2016 r. płyta “Dla naiwnych marzycieli” utrzymana jest w stylu muzyki pop a ostatni album artystki, „The Best Of” to kompilacja największych przebojów pokazujących ewolucję jej muzycznego stylu. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda uzyskała status co najmniej Platynowej. W 2019 roku Anna Dąbrowska otrzymała honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę