André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości”

Data: 7 paźdzernika 2018 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

W niedzielę 7 października zapraszamy do KINA ODRA na retransmisję koncertu w wykonaniu holenderskiego wirtuoza skrzypiec i dyrygenta André Rieu oraz jego Orkiestry Johanna Straussa.

Koncert: „Amore – mój hołd dla miłości” został zarejestrowany 7 lipca br. i odbył się w pięknej scenerii średniowiecznego rynku w Maastricht, przyciągając tłumy fanów muzyki klasycznej.

Jak mówi sam artysta: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

W programie usłyszymy utwory: Straussa, Verdiego, Pucciniego, Webbera, Rodgersa, a także słynną „Kalinkę” i „Granadę”.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André Rieu, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, występ artysty oraz orkiestry i innych wyjątkowych gości w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

Bilety: 30 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe), dostępne od 1 października w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 i na www.kultura.olawa.pl.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę