André Rieu – 70 lat młodości

Data: 23 lutego 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie oraz Na żywo w kinach.pl zapraszają na retransmisję urodzinowego koncertu holenderskiego króla walca ANDRÉ RIEU, który odbędzie się 23 lutego o godz. 12:45 w Kinie Odra. Bilety normalne w cenie 30 zł i ulgowe w cenie 25 zł dostępne w kasie kina i online na kultura.olawa.pl.
Znany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu zaprasza widzów do kin, aby wspólnie z nimi świętować swój jubileusz i cieszyć się pięknem muzyki! Maestro skończył właśnie 70 lat i z tej okazji urządził wystawne przyjęcie w swoim zamku w Maastricht. Podczas urodzinowego kinowego show André opowie nam o swoim życiu i o miłości do muzyki. Oprowadzi nas też po swoim niezwykłym domu i przypomni fragmenty swoich najwspanialszych koncertów.
„André Rieu, czyli 70 lat młodości” zawiera najważniejsze muzyczne momenty wybrane przez samego mistrza z jego dotychczasowej kariery. Wyjątkowe rocznicowe wydarzenie zabierze widzów w muzyczną podróż dookoła świata. Wraz z niezwykłą orkiestrą, utworzoną przez mistrza, odwiedzimy m.in. wiedeński zespół pałacowy Schönbrunn, nowojorską Radio City Music Hall, Amsterdam czy rynek w Maastricht, rodzinnym mieście artysty.
Dołącz do urodzinowej zabawy w Kinie Odra i świętuj razem z André Rieu i jego Orkiestrą Johanna Straussa! Zapraszamy!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę