40 lat Depeche Mode

Data: 18 października 2020 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Kup bilet

Opis

Informujemy, że koncert 40 LAT DEPECHE MODE został odwołany. W przypadku ustalenia nowego terminu, niezwłocznie Państwa poinformujemy. Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów na koncert w dn. 18.10.2020r. Osoby zainteresowane zwrotem prosimy o kontakt z kasą Centrum Sztuki w Oławie przy ul. Młyńskiej 3, nr. tel. 71 735 15 70 lub e-mail: bilety@kultura.olawa.pl

40 lat Depeche Mode

Koncert Gołębski, Maszyński, Wełyczko

Depeche Mode to nie tylko jeden z najbardziej wpływowych, uwielbianych i najlepiej sprzedających się zespołów świata. Depeche Mode to też zjawisko kulturowe, które łączy pokolenia.

W latach ’80. i ’90. świat opanowało “depeszowe” szaleństwo. Na ulicach miast pojawiali się charakterystycznie ostrzyżeni nastolatkowie, ubrani w skórzane kurtki, białe spodnie i buty z blaszkami. Utwory takie jak “People Are People”, “Never Let Me Down Again”, „Personal Jesus”, „Enjoy the silence”, „Policy of truth”, „World in my eyes” stawały się się światowymi przebojami. Litery „DM” malowano na ścianach bloków i klatek schodowych również w Polsce…

W tym roku protoplaści muzyki alternatywnej obchodzą swoje czterdzieste urodziny! Z tej okazji trzech fanów Depeche Mode z Wrocławia i Oławy postanowiło przenieść siebie i nas w czasie, by odtworzyć atmosferę tamtych lat. Dziennikarz i konferansjer Paweł Gołębski, we współpracy z Waldemarem Maszyńskim, kompozytorem, producentem muzycznym i miłośnikiem instrumentów klawiszowych, oraz gitarzystą Marcinem Wełyczko, postanowili zaśpiewać utwory zespołu i opowiedzieć historię jego powstania.

18 października o godz. 18:00 zapraszamy do Ośrodka Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki) na wyjątkowy koncert-audycję, którym towarzyszyć będą smaczki, ciekawostki i anegdoty związane z zespołem. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana DM i warta uwagi każdego miłośnika muzyki sprzed wielu lat.

 

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę