„30 lat jak jeden koncert…” – koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy

Data: ODWOŁANY Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

KONCERT RAZ DWA TRZY ODWOŁANY

Szanowni Państwo, z oficjalnej strony internetowej Organizatora koncertu Zespołu Raz Dwa Trzy (Scena Konesera) dowiedzieliśmy się o odwołaniu koncertu w Oławie (termin przeniesiony na 16 kwietnia 2023r.). W związku z zaistniałą sytuacją prosimy osoby, które zakupiły w naszej Instytucji bilety (kasa lub online na www.kultura.olawa.pl) o kontakt telefoniczny 71 735 15 70 lub mailowy bilety@kultura.olawa.pl w sprawie zwrotu środków finansowych.

Za utrudnienia w imieniu Zespołu, Własnym oraz Organizatora przepraszamy.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że podjęliśmy bezpośrednią współpracę z zespołem Raz Dwa Trzy w celu realizacji koncertu w innym terminie, który zostanie potwierdzony na początku 2023r. Do zobaczenia.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.

Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.

Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.

Jak mówią członkowie zespołu: „Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!”.

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na wyjątkowe, jubileuszowe spotkanie z zespołem Raz, Dwa, Trzy. Zobaczymy się 4 grudnia o godz. 18:00 w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety, w zależności od miejsc na sali, w cenie 100 zł i 120zł dostępne w kasie OWE Odra i na kultura.olawa.pl. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Organizatorem koncertu jest Scena Konesera Sp. z o.o.

 

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.