„30 lat jak jeden koncert…” – koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy

Data: 16.04.2023 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Szanowni Państwo,
informujemy, że ze względów organizacyjnych (niezależnych od zespołu) organizator koncertu – Scena Konesera jest zmuszony przełożyć koncert Zespołu RAZ DWA TRZY w Oławie – Ośrodek Współpracy Europejskiej Odra przy ul. Młyńskiej 3, zaplanowany na 04.12.2022 r. na godz.: 18:00.
Wydarzenie odbędzie się 16.04.2023 o godz.: 18:00 w Ośrodku Współpracy Europejskiej Odra przy ul. Młyńskiej 3 w Oławie.
Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań.
W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 21 dni roboczych. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 12 grudnia 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet.
Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową (www.scenakonesera.pl) prosimy o wypełnienie formularza zwrotu (do 12 grudnia 2022r.), który jest dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 21 dni roboczych.
W przypadku biletów zakupionych w kasie Centrum Sztuki, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej – Ośrodek Współpracy Europejskiej Odra przy ul. Młyńskiej 3 w Oławie. (tel. 71 735 15 70, mail: bilety@kultura.olawa.pl)
Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.
Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.

Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.

Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.

Jak mówią członkowie zespołu: „Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!”.

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na wyjątkowe, jubileuszowe spotkanie z zespołem Raz, Dwa, Trzy. Zobaczymy się 4 grudnia o godz. 18:00 w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety, w zależności od miejsc na sali, w cenie 100 zł i 120zł dostępne w kasie OWE Odra i na kultura.olawa.pl. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Organizatorem koncertu jest Scena Konesera Sp. z o.o.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę

16-04-2023