KINO W SPÓDNICY – SEKS DLA OPORNYCH
Opis
Centrum Sztuki w Oławie zaprasza 17 pażdziernika od godziny 19.00 do Kina Odra na Kino w spódnicy, tym razem pokażemy komedię “Seks dla opornych.”
Basia (Ilona Ostrowska) i Grzegorz (Piotr Adamczyk), małżeństwo z 25-letnim stażem, zmagają się z rutyną i gasnącą namiętnością. Ich życie intymne stało się przewidywalne, a rozmowy o pragnieniach i fantazjach dawno zeszły na drugi plan. Zdeterminowana Basia postanawia działać – namawia męża na weekend w ekskluzywnym hotelu SPA i uzbrojona w poradnik „S*ks dla opornych” próbuje rozpalić dawny ogień namiętności. Nieoczekiwane spotkanie z młodym i pewnym siebie Maksem (Mikołaj Matczak), szefem Grzegorza, i jego spontaniczną, seksowną partnerką Domi (Helena Englert) sprawia, że ich pobyt nabiera nieoczekiwanego tempa, pełnego napięć i pokus. Czy ten wyjazd pomoże im na nowo odkryć siebie i przypomnieć, na czym polega sztuka bycia razem?
Tuż przed projekcją filmu (od godziny 19.00) hol kina zamieni się w prawdziwy raj dla kobiet, pełen możliwości zakupowych i nie tylko. Będzie można zanurzyć się w wyjątkowym świecie kosmetyków, suplementów diety oraz produktów wykonanych własnoręcznie.
Jak zwykle czeka nas konkurs – tym razem w nowej formule.
W ciągu całego dnia, za okazaniem paragonu, Panie mogą skorzystać z rabatów w zaprzyjaźnionych Restauracjach i Kawiarniach: Del Mulino, Piecu na Młyńskiej oraz Pod Plantami oraz Cafe Odra.
Seans rozpocznie się o godzinie 20.00,
Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

