ZAKOŃCZONE: Centrum Sztuki w Oławie poszukuje osoby na stanowisko instruktora.

CENTRUM SZTUKI W OŁAWIE
zatrudni instruktora ds. artystycznych (umowa o zastępstwo)
pełny wymiar etatu

Wymagania:
– wykształcenie wyższe humanistyczne (mile widziane o profilu artystycznym)
– swobodna obsługa komputera i znajomość pakietu biurowego Office
– znajomość branży artystycznej
– podstawowa znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
– organizowanie działań w zakresie edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży (muzyka, teatr, film);
– organizacja koncertów, konkursów, różnorodnych imprez upowszechniających sztukę i kulturę na terenie miasta Oława
– współorganizacja imprez Centrum Sztuki w Oławie, odbywających się zarówno w obiektach, jak również w plenerze,
– współpraca ze szkołami w zakresie upowszechniania sztuki.

Aplikacje należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@kultura.olawa.pl lub złożyć osobiście (przesłać pocztą w siedzibie Centrum Sztuki w Oławie przy ul. Młyńskiej 3, 55-200 Oława, II piętro pok. 203)
Wymagane jest dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełnią wymagania formalne.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA !