Urodziny w kinie

Piękno kina polega na tym, że wywołuje w ludziach emocje, a u dzieci przede wszystkim śmiech. Czy nie macie takiego odczucia przebywając na seansie filmowym? Cóż wobec tego jest piękniejszego, niż urodziny w kinie w gronie przyjaciół. Ten szczególny dzień, powinien odbyć się w szczególnym miejscu, a takim jest właśnie nasze Kino „Odra”.

Zapraszamy na bajeczne urodziny w kinie, na wspólną wędrówkę w krainę magii i czarów. Na początku urodzinowej festy, za pośrednictwem dużego ekranu przeniesiemy Was w bajkowy świat marzeń i fantazji… Następnie (jeśli zdecydujecie się na pakiet rozszerzony oferty) zapraszamy na spotkanie z animatorem, który poprzez zabawy, niespodzianki, konkursy i inne atrakcje sprawi, iż magia kina pozostanie z Wami na dłużej.

Urodziny w Kinie „Odra” to czas spędzony w miłej atmosferze z najbliższymi przyjaciółmi, z ulubionymi bohaterami bajkowego świata filmu. Dla zainteresowanych może być połączony z profesjonalną animacją. Oferta umożliwia również wynajem sali na spotkanie dzieci bez udziału animatora. Czy można sobie wymarzyć lepsze urodziny?

W ramach usługi proponujemy

PAKIET PODSTAWOWY (bez udziału animatora)*:
– projekcja filmu (2D/3D) dostępnego (zgodnie z repertuarem) w kinie ODRA w terminie realizacji urodzin,
– przyjęcie po seansie w sali urodzinowej z wystrojem wg stałego wzoru (I piętro OWE ODRA), z opieką rodziców (bez udziału animatora),
– zaproszenia urodzinowe dla gości

*Cena udziału zaproszonych gości urodzinowych obejmuje zakup biletów na seans wg cennika [https://kultura.olawa.pl/kino/cennik/] + koszt wynajmu sali, w kwocie 100 zł netto + 23% VAT (123 zł brutto) za 1 godzinę zegarową. Poczęstunek dla zaproszonych gości podczas przyjęcia urodzinowego zapewnia Zamawiający. Zamawiający zobowiązany jest do opieki nad małoletnimi uczestnikami wydarzenia przez cały czas jego trwania (w sali kinowej i na sali urodzinowej)

PAKIET ROZSZERZONY (z animacjami)**:
– projekcja filmu (2D/3D) dostępnego (zgodnie z repertuarem) w kinie ODRA w terminie realizacji urodzin,
– przyjęcie po seansie w sali urodzinowej z wystrojem wg stałego wzoru (I piętro OWE ODRA),
– opieka animatora podczas seansu,
– zabawa z animatorem podczas przyjęcia,
– zaproszenia urodzinowe dla gości,
– jednorazowa zastawa wg stałego wzoru,
– upominek – niespodzianka dla Solenizanta.

**Cena udziału zaproszonych gości urodzinowych to 45 zł / osoba + bilety na seans według cennika [https://kultura.olawa.pl/kino/cennik/]. Poczęstunek dla zaproszonych gości podczas przyjęcia urodzinowego zapewnia Zamawiający.

Oferta “Urodziny w kinie” kierowana jest do grup liczących min. 10, a maks. 15 gości (nie licząc solenizanta) w wieku od 6 do 12 lat.

Szczegółowe informacje i kontakt w sprawie rezerwacji terminów:
Żaneta Gacek
tel. 71 735 15 70 (wew. 16), kom. 661 425 369
zg@kultura.olawa.pl

Do pobrania: