Gitara klasyczna/akustyczna

Na zajęcia zapraszamy osoby w dowolnym wieku, chcące się nauczyć gry na gitarach klasycznych i akustycznych. Zajęcia są dostępne zarówno dla osób zaczynających przygodę z gitarą jak i mających już pewne doświadczenie w grze.

Zarówno indywidualnie, jak i w trzyosobowej grupie, zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez godzinę zegarową. Są one na bieżąco dostosowywane do możliwości uczestników. Na pierwszym etapie uczone są coraz trudniejsze melodie. Następnie wprowadzane są akordy by w końcu połączyć te dwa podejścia i zagrać utwory zawierające w sobie zarówno linię melodyczną jak i akompaniament. Wymagana jest własna gitara.

Prowadzący – Błażej Prochownik urodził się w rodzinie wiolonczelistki i gitarzysty klasycznego. Do nauki gry przystąpił zafascynowany rozrywkowym stylem gry na gitarze akustycznej zwanym fingerstyle. Styl ten opiera się na jednoczesnym graniu kilku partii instrumentalnych (melodii, basu, sekcji rytmicznej, a nawet perkusji). Gry prowadzącego można posłuchać na www.prochownik.eu.

Zapisy u prowadzącego zajęcia, pod nr tel. 693 223 320, osobiście w Ośrodku Kultury oraz pod nr tel. 71 313 28 29. Zapraszamy

Opłaty za zajęcia:
Opłaty za zajęcia należy uiszczać przelewem na konto Centrum Sztuki w Oławie.

Dane do przelewu:
Centrum Sztuki w Oławie
ul. Młyńska 3, 55-200 Oława
nr konta – BS Oława 10 9585 0007 0010 0006 5171 0001

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika, rodzaj zajęć i miesiąc, za który wnosi się opłatę.