Z tyłu sklepu II – wystawa Władysława Supersona

Data: październik 2020 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 | Galeria OKO Wstęp wolny

Opis

Zapraszamy do Galerii OKO w Ośrodku Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) na wystawę “Z tyłu sklepu II” – mało znane, zapomniane, omijane, inaczej oglądane widoki Oławy w akwarelach Władysława Supersona.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia ilość osób uczestniczących w wernisażu w dniu 9 października jest ograniczona do 10 osób. Relację z wernisażu będzie można obejrzeć w późniejszym terminie w Oławskiej Telewizji Kablowej, dodatkowo wystawa będzie udostępniona od listopada na kanale youtube Centrum Sztuki w Oławie.

Od 12 października do końca miesiąca możliwe jest zwiedzanie wystawy indywidualnie lub w kilkuosobowych grupach, prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny: 71 313 28 29 lub mailowy: eg@kultura.olawa.pl.

Słów kilka od Autora wystawy “Z tyłu sklepu II”:

“W trudnym czasie pandemii zapraszam wszystkich miłośników naszego miasta na wystawę moich akwarel przedstawiających Oławę od podwórek często zapomnianych, czasem nie grzeszących urodą a nawet wstydliwych.

Postanowiłem powtórzyć pokaz z roku 2018 ale już z nowymi obrazkami. Powodzenie tamtego pokazu i bardzo duże zainteresowanie portalem “My Oławianie” zachęciło mnie do tej wystawy. Przykro mi z powodu ograniczeń pandemicznych, które nie pozwalają się spotkać z przyjaciółmi na wernisażu, jednak możemy spotkać się w naszej galerii z przyjaciółmi i obrazami w małych grupach”. (Władysław Superson)