Tata ma kota

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Spektakl jest głosem ojców samotnie wychowujących swoje dzieci. Głosem ojców, którzy dzieci swoich zostali pozbawieni, próbujących zrozumieć swoją sytuację, ułożyć sobie życie pomiędzy dzieckiem, a Tą Której Od Dawna Nie Ma, czyli byłą żoną i na zawsze matką dziecka.

Spektakl jest spojrzeniem na problem rozpadających się małżeństw i dzieci, do których ojcowie zazwyczaj tracą swoje naturalne prawa. Pomimo męskiego punktu widzenia, sztuka Bogacza jest przede wszystkim… komedią. Bo tylko przez śmiech ojcowie mogą oswoić cały ten swój tragicznie śmieszny los.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0tJghpVw9aY

 

tata_ma_kota_plakat

TATA MA KOTA (albo POCZYTAJ MI TATO)

Scena Prapremier InVitro

SCENARIUSZ: Szymon Bogacz

REŻYSERIA: Łukasz Witt-Michałowski

OBSADA: Jan Nowicki, Arkadiusz Cyran, Dariusz Jeż, Przemysław Sadowski, Jarosław Tomica, Karol Wróblewski

REŻYSERIA ŚWIATŁA: Marcin Kowalczuk

PRODUKCJA: Monika Stolat

Scena Prapremier InVitro to pierwszy w Polsce teatr, którego wszystkie realizacje mają charakter prapremierowy. Teatr zaprasza do współpracy najciekawszych twórców młodego pokolenia, a także uznanych już reżyserów, dramaturgów i aktorów, którzy mierzą się z nieprezentowanymi wcześniej w Polsce tekstami. Scena Prapremier InVitro działa od 2007 roku w Centrum Kultury w Lublinie. Zgodnie z definicją in vitro (łac. w szkle), misją teatru jest funkcjonowanie poza organizmem teatru instytucjonalnego, a więc „praca z żywymi komórkami wyizolowanymi z organizmu macierzystego”.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.