Przenosimy się do sieci!

Data: od 7 listopada 2020 Miejsce: Online

Opis

Drodzy Miłośnicy Kultury!

w związku trwającą pandemią i decyzją władz państwowych o czasowym zawieszeniu otwartego funkcjonowania instytucji kultury, a w tym również kin, od 7 do 29 listopada włącznie zostają odwołane wszystkie stacjonarne wydarzenia Centrum Sztuki w Oławie oraz seanse w kinie ODRA.

Osoby, które zakupiły już bilety na wydarzenia i seanse zaplanowane w tym okresie, bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia formy zwrotu niewykorzystanych biletów: pod nr telefonu 71 735 15 70 do piątku 6.11 w godz. 8.00- 20.00, a od 9.11-29.11 (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.00-16.00 pod nr tel. 71 735 15 75 wew. 12 lub kontakt mailowy bilety@kultura.olawa.pl.

Ograniczenie naszej działalności nie oznacza naszego wykluczenia, pracujemy nadal nad ofertą kulturalną przeniesioną do sieci. Już w najbliższych dniach poinformujemy w jakich terminach będzie możliwe oglądanie koncertów transmitowanych na żywo przez Centrum Sztuki w Oławie oraz przedstawimy cykl warsztatów realizowanych również w formie online. Nie zabraknie miłych niespodzianek. Zostańcie z nami, zrobimy wszystko, żeby być z Wami w kontakcie! Zaglądajcie na nasz profil Facebookowy i na Instagram (@kultura.olawa) oraz sprawdzajcie kanał YouTube (Centrum Sztuki w Oławie).