Koncert z okazji Dnia Matki

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

dzien_matki

Organizator: Miasto Oława
Koncert największych włoskich przebojów w wykonaniu wokalisty Thomasa Grotto wraz z zespołem. Wstęp wolny, dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta. Zapraszamy panie do odbioru nieodpłatnych wejściówek na koncert, dostępnych w Centrum Sztuki w Oławie (w kasie OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3) oraz Wydziale Promocji i Współpracy Europejskiej Urzędu Miejskiego w Oławie (Ratusz). Wejściówki będą również dystrybuowane za pośrednictwem oławskich mediów w ustalonej przez nich formule: Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie, Portal Oława24, Oławski Serwis Internetowy, Oławska Telewizja Kablowa od dnia 5 maja br.

Znakomity włoski artysta Thomas Grotto:

Utalentowany wokalista zyskał w Polsce popularność dzięki kilkakrotnym udziałom w „Szansie na sukces”, udziałowi w programie „Śpiewaj i walcz”, występom w MTV. Dwukrotnie brał udział w koncercie laureatów w Sali Kongresowej, gdzie śpiewał utwory z repertuaru Patrycji Markowskiej i Skaldów. W 2012 roku był finalistą popularnego talent show X Factor.

Wstęp wolny – informacja o wejściówkach w Centrum Sztuki w Oławie, tel. 71/735 15 75 lub bilety@kultura.olawa.pl

– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Letnie przesilenie
– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Dzień Matki
– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Wszystko gra
– 10 wejściówek zostanie rozlosowanych pośród osób, które polubią nasz profil na FB i napiszą Dzień Matki w Centrum Sztuki w Oławie, w przypadku panów mają przekazać bilety paniom (mamom)
– pozostałe będą wydawane bezpośrednio pojedynczo w kasie

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.