Kabaret Moralnego Niepokoju

Data: 25 września 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

UWAGA! ZMIANA TERMINU WYSTĘPU KMN

Informujemy, że został ustalony nowy termin występu Kabaretu Moralnego Niepokoju z programem „Tego jeszcze nie grali”, który odbędzie się 25 września o godz. 17.00.

Jednocześnie informujemy, że bilety z dn. 8 maja zachowują ważność na występ przeniesiony na 25 września i nie ma konieczności ich zamiany.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt z kasą OWE Odra (mailowo: bilety@kultura.olawa.pl, lub telefonicznie: 71/735 15 75) celem dokonania zwrotu.

Kabaret Moralnego Niepokoju, Agencja Artystyczna ART oraz Centrum Sztuki w Oławie zapraszają na premierowy program „TEGO JESZCZE NIE GRALI”, który odbędzie się 25 września 2020 r. o godz. 17:00 w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Bilety w cenie 90 zł dostępne na: biletynakabarety.pl, biletyna.pl. oraz na kultura.olawa.pl.

Organizator wydarzenia – Agencja Artystyczna ART.

“Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu “Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam – największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu po, którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo…

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę

25-09-2020