ARIACI, czyli Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec

Data: 19 czerwca 2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie informuje, że ze względu na stan epidemii i ograniczenia w działalności instytucji kultury, termin występu kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca ulega zmianie. Nowa data to 19 czerwca br.,  godz. 16:00 i 18:30. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. W przypadku zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt pod nr tel. 71/735 15 75 wew. 12, adres e-mail: bilety@kultura.olawa.pl.

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna…

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W czasie ich wizyty możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo. Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. Zapraszamy na widowisko na pograniczu koncertu i kabaretu, gdzie wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na występ Kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca “Ariaci”, który odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17:00 i 20:00 w OWE Odra (filia nr 1 CS). Ważne: liczba miejsc ograniczona. Bilety w cenie 85 zł dostępne online na kultura.olawa.pl oraz w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 od poniedziałku 8 marca.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę