Afroazja

Data: 23 kwietnia 2018 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 55-200 Oława Kup bilet

Opis

AFROAZJA to opowieść o rezolutnej Poliannie, która pragnie uciec z rodzinnej wsi POLSKA, do egzotycznej krainy cudowności – Afroazji. Pola jest małą buntowniczką i ma zadziorny charakterek. Wychowuje ją babcia, której wnuczka ciągle przysparza nowych kłopotów. Dziewczynka bardzo tęskni za rodzicami. Za tatą, który jest chronicznym pracoholikiem, oraz za mamą, która podobno wyjechała „na bardzo długo i daleko” do …Afroazji. Polianna jest zafascynowana postacią Batmana i nigdy nie rozstaje się z jego maską. Chciałaby tak jak on być odważna, waleczna i ochraniać świat przed złem. Pewnego dnia wyrusza w ryzykowną podróż w poszukiwaniu tajemniczej Afroazji. Czy dotrze do wymarzonej krainy? Czy odnajdzie mamę? Czy Afroazja istnieje naprawdę?

Pełna poczucia humoru opowieść wywraca mapę świata do góry nogami. Bohaterka podróżuje przez Chincję, Emarykę i Hindindi, zaprzyjaźnia się z cudzoziemcami, przeżywa niebezpieczne przygody, uczy się samodzielności. Pokonuje wiele przeciwności i zdobywa doświadczenia. Poznaje samą siebie. AFROAZJA to historia o dojrzewaniu, o dziecięcej potrzebie samostanowienia, indywidualizmu i kreacji. O tym, że każde dziecko jest naturalnie mądre, odważne i ciekawe świata, niezależnie od tego jak bardzo dorośli mu „przeszkadzają”.
Intrygujące efekty świetlne, piosenki inspirowane etniczną muzyką z odległych kontynentów, scenografia uruchamiająca dziecięcą wyobraźnię.

Sugerowany wiek widza – 4+
Czas trwania spektaklu – 70 min

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę